top of page
Can Dostlarınız   bizim de dostlarımız
Herşey Taze
Herşey Yerel

Mutfağımızda kullanılan tüm malzemeler tamamen yerel üreticilerden temin edilmektedir. Tabi, Somon Croquet yapmak için komşu şehir hatta ülkelere başvurmamız gerekebiliyor, ancak kullandığımız tüm sebze, meyve ve benzeri gıdalar, Antalya'nın verimli topraklarında yetişmektedir. 

Bu iş anlayışımızı zamanla daha da arttırıyor, tekstil ürünlerinden, genel tüketim ürünlerine kadar herşeyde yerel üretime destek vermeye çalışıyoruz. Biz Antalya'yı seviyoruz.

Ev hayvanlarınızın en büyük korkusu, evden çıktığınızda bir daha geri dönmeyeceğinizi düşünmesidir. 

Biz sevenleri ayırmayız. Misafirlerimizin yanlarında getirdikleri evcil hayvanlarına da iyi bakıyor, mama kabı, mama ve düzenli gezdirme gibi diğer ihtiyaçlarıyla biz ilgileniyoruz. Evcil hayvanınız varsa ve kulübe talebiniz olacaksa lütfen en az 2 hafta önceden talebinizi bildiriniz.  

Müthiş berraklığıyla denizin altındaki yaşamı suyun içine dahi girmeden görebilceğiniz Tekirova'da, gözlük ve şnorkellerini evlerinde unutan misafirlerimizden yeterince deneyim kazandık. 

Siz mayonuzu alın gelin. 

Tüm odalarımız, geçiştirmeyle değil ciddi bir hassasiyetle temizlenmektedir. Diğer otellerin planlı programlı olmasının aksine, oda temizliği sadece misafirimizin arzu ettiğiniz saatlerde yapılmaktadır.  

Mutfağımızda ise en az sizin evinizdeki temizlik hassasiyetinizle hareket edilmektedir.   

En güzel deniz, 
henüz girilmemiş olandır.
Galiba Aşırı Titiziz

Merhaba

Antalya'nın batı sahil şeridinde kalan Tekirova ilçesinde, tılsımlı küçük bir oteldir Residence Garden Hotel...

Tekirova 3 kilometre uzunluğunda "Mavi Bayrak" almış olan tertemiz plajı, el değmemiş doğası, tüm cazibe merkezlerine yakınlığı ile yıllardır yerli yabancı turistlerin uğrak noktası olmuştur.

 

İster sakin bir tatil sayesinde stresli hayatınızdan uzaklaşarak Akdeniz'in yeşili ve mavisinin çabasız ahengi ile iç huzurunuza kavuşmak isteyin, ister adrenalin dolu spor seçenekleri ve ışıltılı gece hayatı ile Antalya'nın batı yakasının tadını çıkartmayı arzulayın, Tekirova heryere ve tüm bu seçeneklere kolay erişimiyle tam size göre.

 

Otelimiz 1990'da kurulmuş olup, ailemiz tarafından işletilmektedir. Toplam 25 odalı tesisimizde, 4 havuz manzaralı oda, 12 standart oda, 9 ekonomik oda bulunmaktadır. Denize 200 metre uzaklıkta olan otelimizde havuz başında kitabınızı okurken, Bahçe Bar'ımızdan seçtiğiniz içkinizi yudumlayabilir, sakin bir siesta yapabilirsiniz. 

 

Otelimiz odalarında; Uydu TV, 24 saat sıcak su, minibar, split klima, kablosuz internet,  oda servisi için telefon bulunmakta, otel bünyesinde ise; 7mx13m büyüklüğünde açık havuz, 24 saat açık mutfak, bahçe bar, bahçe restaurant ve masa tenisi bulunmaktadır. 

Resim yapmanın ruhu ve bedeni dinlendirmeye yardımcı olduğunu bildiğimizden, misafirlerimize özel; ücretsiz şövale, tuval ve boyalar sağlıyoruz. Aklınıza ne geliyorsa çizin, boyayın, rahatlayın diye.

Hem böylece çocuklarımız da duvarları boyamaktan vazgeçiyorlar..

Not : Yapılan tablolar otelimizde kalır..

Sanatı Seviyoruz!

Beş yıldızlı hatta dört yıldızlı bir otel değiliz; ancak hizmette yarışmaya çalışıyoruz. Bir otele gittiğinizde ütüden, arabaya, bir çok ihtiyacınız olacağını biliyor, onun için beş yıldızlı otel gibi bir concierge hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Size özel indirimli aktivite fiyatları.
Sadece yerel şarapları kullanıyoruz.

Üretime başladığı ilk yılından itibaren 3 büyük ödüle layik görülen Likya Şarap çeşitlerini menümüzden inceleyebilirsiniz. 

Özel ihtiyaçlarınız mı var?

Bölgenin yerlisi olmanın tüm avantajlarını sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Su sporlarından, tekne turlarına kadar, hemen her aktivitede vereceğiniz ücretler, Garden Hotel misafir kartıyla indirimli.

Genel Aktivitelere ilişkin ek bilgiler için tıklayın. 

Heryere yakınsınız

Antalya havalimanına 1 saat, eğlence merkezi Kemer'e 15 dakika, tarihi antik kent Phaselis'e sadece 3 dakika, batı yakasında Olympos ve Çıralı'ya 15'er dakika olan Tekirova, sadece uzun süreli tatil değil, yerim belli olsun ulaşımım heryere kolay olsun diyen misafirimiz için en uygun destinasyon.  

Oyun oynamayı seviyoruz.

Otelimizde, Jenga, Trivial Pursuit, Monopoly, Tabu, Go!, Satranç, Dart takımları olmakla beraber, geleneksel ama gürültüyse rahatsız etmeyecek okey ve tavla da misafirlerimize ücretsiz sağlanmaktadır. 

Sosyal sorumluluk

Herkes kendi evinin önünü temiz tutsayla başlayan fikre inanıyoruz. 

Bu sebeple; yemek artıklarını sokak hayvanlarıyla paylaşıp, Caretta Caretta'lar için tip box'ımızda biriken paranın%20'sini ayırıyoruz. Buna ek olarak, 2 ayda bir sahil temizliği için öncü oluyor, gelen her misafirimiz için de Antalya'da bir çam fidanı dikiyoruz. 

Misafirlerimizin gözünden biz

Bize bıraksanız daha anlatmaya çalışırız belki kendimizi, ama en iyisi siz bir de misafirlerimiz gözünden bakın. Misafir defterini görmek için tıklayın. 

118 Sok No:5 Tekirova/Kemer/Antalya

info@residencegardenhotel.com

+90 242 821 4320

  • Twitter Basic Black
  • Trip Advisor App Icon
  • Facebook Basic Black
  • Instagram Basic Black

© 2015 by Residence Garden Hotel

Fırsatlardan haberiniz olsun

Tebrik ederiz, üyeliğiniz gerçekleştirildi.

bottom of page